Kalkulačka pro výpočet výše dotace

O výhodnosti a účinnosti opatření na snížení energetické náročnosti vašeho bydlení dnes nikdo nepochybuje. Před realizací vhodného opatření je potřeba se zamyslet nad možnostmi a nákladností takového kroku. Jistě vás zajímá, kolik energie ušetříte, náklady na pořízení zateplení a technologiemi a hlavně výše dotace z programu Nová zelená úsporám.

Kalkulačka úspor energií a výše dotace vám usnadní rozhodování a z výpočtu se dozvíte zda na dotaci dosáhnete, její maximální výši a případně na nutnost zlepšit některé parametry budovy. Zároveň můžete sledovat změnou kritérií vliv na výši dotace.

Kalkulačka je určena majitelům rodinných a nově bytových domů v Praze, výstup ve formátu PDF vám sdělí maximální výši dotace.

V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte obrátit na kterékoliv krajské pracoviště Státního fondu životního prostředí ČR nebo nás kontaktujte prostřednictvím Zelené linky 800 260 500 či emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Kalkulačka pro bytové domy

Kalkulačka pro rodinné domy