Solární systémy Kocián

 

Naší prioritou je spokojený zákazník.

„Věříme, že všechny kroky, které děláme oceníte, a při výběru realizační firmy nám dáte svůj hlas.”

Solární systémy montujeme převážně v krajích: Plzeňský, Středočeský, Praha, Jihočeský, Vysočina a kraj Jihomoravský. Naše firma se v průběhu let transformovala ze zástupce výrobce solárních systémů do podoby „Solární systémy Kocián”. Jednoznačným impulsem zde bylo neschovávat se za nic neříkající názvy SKC Solar, SSKh Energy, PB solar systems a podobně  - jistě takových firem znáte velmi mnoho.

„S námi však vždy víte s kým jednáte”.

Nabízíme Vám jasně definované konečné ceny. Přesně víte kolik zaplatíte.  Nemusíte si tak dělat  starost s cenovou nabídkou a tzv. výhodnou konečnou cenou dle spotřebovaného materiálu a práce. My vám solární systém zrealizujeme a veškeré vícenáklady, vícepráce jdou na naše bedra. V ceně montáže již máte automaticky případnou demontáž stávajícího bojleru, napojení na rozvod vody apod. K příznivé ceně byla zachována i velmi vysoká kvalita jednotlivých komponentů solárních systémů. Naše produkty jsou vybírány s důrazem na maximální kvalitu a životnost. Nabízíme Vám možnost prohlédnutí si našich realizací, ať už na stávajících objektech tak na mnoha výstavách v ČR. Veškeré námi dodávané produkty mají jasný evropský původ.

Realizaci solárního systému dělají zkušení profesionálové, kteří si poradí s každou střešní krytinou, průrazy betonem i kamenem a vždy po sobě uklidí nepořádek. Pokud budete mít zájem, Váš starý bojler ZDARMA odvezeme a necháme zrecyklovat.

Každý zákazník je  osobitý, vyžaduje individuální přístup a  z toho také vycházíme. Ke všem našim produktům nabízíme záruční a pozáruční servis. Zákazníkům, kteří nejsou z našich řad nabízíme servisování a pomoc při nesnázích se solárními systémy -  pomohli jsme  takto již  mnoha zákazníkům, ke kterým se jejich původní firma otočila zády. Nyní nově jako jediní nabízíme i službu hlídání servisních intervalů solárního systému, do které se můžete bezplatně přihlásit na našich www. stránkách.

Program Nová Zelená Úsporám otevřel nové možnosti v podobě čerpání dotací na solární systémy. Lze takto čerpat na ohřev teplé užitkové vody až 35.000,- Kč. Zajistíme vypracování projektové dokumentace, energetického posudku a ZDARMA pomůžeme s vyřízením dotace. Po celou dobu administrace Vaší žádosti s vámi budeme v  kontaktu až do jejího úplného vyřízení.

Ještě jednou děkujeme za Váš čas

Pavel Kocián

majitel