Solární ohřev vody na klíč!

Solární systémy Kocián, prezentuje kvalitní produkty evropských výrobců, letité zkušenosti se solárními systémy,  profesionální přístup, záruční a pozáruční servis.

solární systémy na klíč

 

Dodáváme kvalitní v evropě vyráběné solární systémy

Nakupujeme pro vás solární systémy pouze od kvalitních renomovaných výrobců. Uvažte, že námi dodávané solární kolektory Immo logis jsou výrobcem zdokonalovány po celou dobu historie firmy, což je téměř 30 let. Solární panely splňují přísná kritéria SFŽP pro program Nová zelená úsporám a jsou zapsány v dotačním programu. Solární regulátory vyrábí jednička na trhu v regulacích otopných a solárních systémů, německá firma Sorel GmbH a Resol. Standartně dodáváme v řadách Sorel TDC 1, TDC3 a dle potřeby TDC 5 a Resol Delta BS/4. Dvoustupačková čerpadlová jednotka s masivním separátorem vzduchu a nízkoenergetickým čerpadlem Grundfos Vám vydrží sloužit po mnoho let. Solární konstrukce je z masivního hliníkového profilu na nerezových kotvících prvcích.solární ohřev vody na klíč

 Přehled nabízených solárních sestav a ceny


S námi získáte výhodné ceny solárních systémů

Díky přímému nákupu od jednotlivých výrobců solárních komponent vám můžeme solární systém nabídnout za velice výhodnou cenu v souvislosti s kvalitou. Po celou dobu historie naší firmy jsme zůstali věrní jedné námi používaným značkám, což pro vás přináší mnoho výhod. Došlo k maximálnímu zdokonalení a harmonii mezi montéry a jednotlivými prvky solárního systému. Netrpíme nedostkem náhradních dílů, solární systémy jsou ověřené stovkami instalací. Díky tomu vám nabízíme i prodlouženou záruku.


Termín realizace solárního ohřevu vody

Termín realizace solárního systému necháváme na Vás. Přizpůsobíme se času, který lépe vyhovuje Vám a v případě potřeby jej namontujeme i o víkendu, prázdninách nebo svátku.


Jsme profesionálové, poskytujeme záruční i pozáruční servis

Profesionála poznáte snadno. V okamžiku kdy vás navštívíme, neváháme a víme přesně kam se podívat. Během pár minut vám navrhneme nejlepší možnosti ve výběru solárního systému. Určíme nejvhodnější umístění jednotlivých komponent, směrování, sklon solárních panelů a trasu vedení solárního potrubí. Na naši práci poskytujeme v případě zájmu prodlouženou záruku. Montujeme pouze a jen solární systémy na ohřev vody, držíme se stabilně jednoho řemesla a nezastáváme názor brouků pytlíků. Pokud se přece jen něco stane, nebo budete mít zájem o využití jakékoliv naší služby v průběhu užívání solárního systému, můžete nás kdykoliv kontaktovat. Můžete volat ve všechny pracovní dny, můžete volat o víkendech, můžete volat o svátcích, vždy se dovoláte. Pokud přeci nebudeme přítomni, ozveme se Vám, v nejkratším možném termínu. Ke všem solárním setům nabízíme i pozáruční servis.

Přečtěte si nejčastější důvody proč realizovat solární systém s námi


Nová zelená úsporám přiděluje dotace na solární kolektory

Díky spuštěnému programu Nová zelená úsporám jsme získali pro naše zákazníky mnohé zkušenosti při administrativě žádostí o dotaci. Zajistíme Vám zpracování projektové dokumentace a vyhotovení energetického posudku. Řekneme Vám jak správně postupovat, jaké další dokumenty budete potřebovat pro kladné vyřízení vaší žádosti. Provedeme Vás celým procesem až po úspěšné schválení. V případě nutnosti jsme kdykoliv na telefonu, emailu a řešíme jakékoliv námitky státního fondu životního prostředí.

Novinky v dotačním programu

Na solární systém k ohřevu vody lze čerpat dotaci 35.000,- Kč maximálně však 40% způsobilých nákladů.


Skutečné reference solárních systémů

Na našich webových stránkách najdete skutečné reference solárních systémů. Pro snadnější dohledání u fotografií uvádíme vždy kde realizace toho onoho daného systému proběhla. Všechny reference však nelze nafotografovat, neboť mnoho instalací je dokončováno k večeru a fotografie by tak ztratila na kráse. Účastníme se mnoha výstav solárních systémů v ČR,účastnili jsme se výstav For ARCH Praha, Aquaterm Praha, Hobby jaro, Země Živitelka, Zahrada Čech, Hobby podzim, Solar Praha a mnohé další. Naši zákazníci pochází z výstav solárních systémů, referencí po celé ČR, reklamy na internetu, v tisku apodobně.

 

„My si našich klientů vážíme"

 

Co neděláme?

  • neprodáváme výrobky z asijských trhů
  • žádné nesmyslné přemrštěné 30 ti leté záruky
  • nepřekupujeme solární systémy od jiných dodavatelů
  • nerekrutovali jsme se z jiných povolání, solární systémy realizujeme od prvopočátku
  • neuveřejňujeme nepravdivé reference

Dotazník solárního systému

 Vyplněním dotazníku vše ještě urychlíme !
dotazník na návrh solárního systému

 

Vyplnit dotazník
 

Poradíme Vám !

Máte zájem o solární systém ?

Please let us know your name.
Please write a subject for your message.
Please let us know your email address.
Neplatný Vstup
Please let us know your message.