Solární systémy jsou naše parketa

 

Uvažujete o solárním systému k ohřevu vody? Nelze si nevšimnout, že je v naší republice spousta firem, které toto zařízení nabízejí. Mezi těmito firmami je všam stále více a více černých ovcí, které cílí pouze na vaši peněženku, bez ohledu na kvalitu dodávaných produktů a práce. Proto jsme pro vás připravili ty nejzásadnější důvody proč si vybrat naši firmu. 

1. Jsme firma co montuje pouze solární systémy 

Díky stovkám instalací si dokážeme se vším poradit. Solární systém nainstalujeme tak, aby fungoval k Vaší spokojenosti.

2. Jsme přímí dovozci solárních systémů na ohřev vody

Ručíme za kvalitu instalace solárních setů. Vámi vybrané solární systémy i nainstalujeme, nestane se tak, že vám pouze zprostředkujeme montáž a při vzniklých problémech se přehazuje zodpovědnost z výrobce na montážní firmu a opačně.

3. Nabízíme záruční a pozáruční servis na solární systémy, solární panely a další příslušenství

V délce naší existence jsme zažili již  mnoho firem co přišly a za pár let se zase vytratily - zákazník pak ztratí veškeré možnosti údržby či opravy solárního systému.

4. Naše záruky jsou reálné

Nepatříme mezi firmy, které nabízí záruku 20 let a za 2 roky po nich není ani vidu ani slechu. Jsme ve fázi, kdy se na nás obrací mnoho zákazníků, kteří si nechali namontovat solární systémy od jiných firem a nyní potřebují pomoci s opravou. Buď již  daná firma neexistuje  nebo po daném období nejeví o komunikaci se  zákazníkem zájem. To se Vám u nás nestane.

5. Prémiové solární systémy evropského původu

Žádné levné asijské trhy! zákazníkům montujeme pouze kvalitní, evropské produkty na nejvyšší úrovni.

6. Naše ceny jsou konečné

U nás přesně víte kolik zaplatíte! Ani korunu navíc. Nabídka je kompletní a pokud vzniknou vícenáklady, ať již materiál nebo práce- jde na naše bedra.

7. Kvalifikovaně Vám poradíme

Ať už s výběrem solárního systému, objemem zásobníku a vhodné orientaci solárních panelů. Na prvním místě  je u nás zákazník. Pokud nelze kvalitně zajistit realizaci a dosáhnout požadovaných výkonů solárních panelů při stávajícím sklonu a  orientaci, doporučíme zakázku raději nerealizovat.

8. Výborné parametry solárních systémů

Naše solární systémy dosahují vysokých výkonů i při horším sklonu a orientaci. Vše je doložíme aktuální bilancí solárních termických kolektorů.

9. Pomoc s žádostí Nová zelená úsporám

Pomůžeme Vám se získáním dotace z programu Nová Zelená úsporám. Provedeme Vás krok za krokem žádostí o dotaci.

10. Odborná prezentace našich produktů

Naleznete nás na mnoha výstavách v ČR. Stále jsme tu s Vámi a připraveni odpovídat na vaše dotazy.

11. Porovnání nabídky solárních systémů

Pokud dostanete konkurenční nabídku, zdarma Vám provedeme srovnání, odhalíme potenciální problémy a upozorníme vás na fakta, která byla konkurenční firmou zastíněna a s  kterými jste nebyli seznámeni.

12. Naše reference jsou skutečné

Jsme profesionálové. Realizovali jsme stovky solárních systémů po celé ČR.

13. Rozsáhlá prezentace solárních systémů

Naleznete nás na  mnoha webových serverech jako jsou: facebook, twitter, google+, pinterest, youtube, flickr, delicious, tzb info a mnoho dalších. Stojíme za zrodem tématických okruhů na wikipedii, publikujeme do odborných článků na internetu. My solární systémy jen neprodáváme, my se jimi i zabýváme.

14. 100% Připravenost

Solární systém jsme schopni zrealizovat do jednoho týdne po obhlídce vaší nemovitosti.

15. Referenční solární systémy

Máme pro vás referenční stavby, kde si solární set můžete prohlédnout v „akci”. K nahlédnutí jsou orientační teplotní zisky za daná roční období.

Poradíme Vám !

Máte zájem o solární systém ?

Please let us know your name.
Please write a subject for your message.
Please let us know your email address.
Neplatný Vstup
Please let us know your message.