Solární ohřívače vody Dražice

 

Družstevní závody dražice patří mezi největší výrobce bojlerů v České republice. Vyrábějí různé typy solárních ohřívačů vody, jejich sortiment je v této oblasti velmi široký. DZD ohřívače vody jsou mezi českými zákazníky žádané, protože se osvědčili kvalitou a cenou. Téměř v každé domácnosti naleznete bojler této firmy. 

 

Sortiment ohřívačů pro solární systémy

Ohřívače pro solární systémy se vyrábějí v objemech 200l, 250l, 300l, 400l, 500l. Solární zásobník je smaltovaný a může být buď s jedním nebo dvěma výměníky. Na spodní výměníky se připojuje výhradně solární systém. Horní výměník ohřívače se dá použít k připojení alternativního dohřevu vody. Samozřejmostí je možnost umístění 6/4" elektrické topné patrony vnořené do těla bojleru.

 

Ohřívače vody s jedním výměníkem OKC NTR/ SOL

Tyto smaltované bojlery jsou opatřeny jedním výměníkem napojitelným na kotel, krbová kamna, elektrický kotel, plynový kotel, tepelné čerpadlo, solární systém a podobně. Pokud se rozhodnete ohřívač připojit ke kotli na tuhá paliva, máte možnost bojler dohřívat ještě elektrickou topnou patronou TJ 6/4" od 2 kW. 

Ohřívače s jedním výměníkem se výrábějí v typech: ohřívač OKC 400 NTR/ SOL, ohřívač OKC 500 NTR/ SOL

 

Ohřívače vody se dvěma výměníky OKC NTTR/ SOL

rez drazickym solarnim ohrivacem vody

Bojler je opatřen dvěma výměníky pro možnost napojení ohřevu vody ze dvou různých zdrojů, např. kotel na tuhá paliva a solární systém. Další možností je umístění elektrické topné patrony TJ 6/4" , rázem tak získáte 3 možnosti jak dohřívat vodu. Zásobník má velký servisní otvor, přírubu, aby byla možnost ohřívač po určité době vyčistit.

Ohřívače se dvěma výměníky se vyrábějí v typech: ohřívač OKC 200 NTTR/ SOL, ohřívač OKC 250 NTTR/ SOL, ohřívač OKC 300 NTTR/ SOL, ohřívač OKC 400 NTTR/ SOL, ohřívač OKC 500 NTTR/SOL

 

Výhody Dražických ohřívačů:

  • kvalitně smaltovaný ocelový bojler
  • nízké tepelné ztráty
  • polyuretanová izolace 60 mm pro zajištění minimálních ztrát
  • možnost instalace topné elektrické jetnotky T 6/4"
  • ochranná hořčíková anoda- pro dokonalou ochranu ohřívače
  • velká příruba sloužící jako revizní otvor - pro případné vybírání nečistot z  bojleru 
 Stáhnout Ohřívač vody OKC 200 NTTR/ Sol - technický list  arrow red
 
 Stáhnout Ohřívač vody OKC 250 NTTR/ Sol - technický list  arrow red
 
 Stáhnout Ohřívač vody OKC 300 NTTR/ Sol - technický list  arrow red
 
 Stáhnout Návod k použití ohřívačů vody DZD  arrow red
 
 Stáhnout Ceník ohřívačů vody Dražice  arrow red