Kalkulačka pro výpočet výše dotace

O výhodnosti a účinnosti opatření na snížení energetické náročnosti vašeho bydlení dnes nikdo nepochybuje. Před realizací vhodného opatření je potřeba se zamyslet nad možnostmi a nákladností takového kroku. Jistě vás zajímá, kolik energie ušetříte, náklady na pořízení zateplení a technologiemi a hlavně výše dotace z programu Nová zelená úsporám.

Kalkulačka úspor energií a výše dotace vám usnadní rozhodování a z výpočtu se dozvíte zda na dotaci dosáhnete, její maximální výši a případně na nutnost zlepšit některé parametry budovy. Zároveň můžete sledovat změnou kritérií vliv na výši dotace.

Kalkulačka je určena majitelům rodinných a nově bytových domů v Praze, výstup ve formátu PDF vám sdělí maximální výši dotace.

V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte obrátit na kterékoliv krajské pracoviště Státního fondu životního prostředí ČR nebo nás kontaktujte prostřednictvím Zelené linky 800 260 500 či emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Kalkulačka pro bytové domy

Kalkulačka pro rodinné domy

Novinky NZÚ

Chcete solární systém?

Please let us know your name.
Please write a subject for your message.
Please let us know your email address.
Neplatný Vstup