Web programu Nová zelená úsporám v novém hávu

Hezčí, přehlednější, srozumitelnější. Takové jsou re-designované webové stránky programu Nová zelená úsporám, na kterých opět najdete aktuální informace a nabídku dotací na energeticky úsporné renovace a výstavbu rodinných a bytových domů, pozvánky na semináře a další zajímavé akce.

Re-designovali jsme webové stránky programu Nová zelená úsporám (NZÚ), na kterých naleznete přehled aktuálně nabízených dotací. Výraznou změnou je členění dotací. Ty již nejsou rozděleny podle jednotlivých výzev, ale nově podle oblastí. Tedy na dotace na zateplení a výměnu oken a dveří, dotace na výstavbu v pasivním standardu, dotace na ekologické zdroje energie a nezapomněli jsme ani na dotace pro bytové domy. Podle tohoto hlediska jsou členěny i dokumenty.  Pokud znáte název dokumentu nebo jeho část, stačí zadat ve filtraci hledaný výraz. Informace jakož i dokumenty již uzavřených výzev jsou dostupné už pouze na archivních stránkách původního webu, na které je odkaz v patičce.

Na webu opět naleznete pozvánky na námi organizované semináře či veletrhy, kterých se s programem NZÚ zúčastníme. Nechybí ani návod jak na to, když chci získat dotaci anebo třeba jen radu. Sekce „Pro odborníky“ je věnována výrobcům, dodavatelům, zpracovatelům odborného posudku a technickému dozoru.

Na webu naleznete ale i další zajímavé informace. Podívejte se. Doufáme, že se vám nové stránky budou líbit!

ZDROJ: https://www.novazelenausporam.cz/o-programu/aktuality/

Novinky NZÚ

Chcete solární systém?

Please let us know your name.
Please write a subject for your message.
Please let us know your email address.
Neplatný Vstup