Zapojte se do soutěže v akci Dny pasivních domů

Odborné sdružení Centrum pasivního domu v České republice pořádá pod záštitou Státního fondu životního prostředí ČR mezinárodní akci prezentující stovky objektů v Německu, Rakousku, Belgii, USA nebo dokonce na Novém Zélandu.

Tato akce se koná od 13. do 15. listopadu 2015. Seznam domů, které se akce zúčastní, můžete naleznout na webových stránkách www.pasivnidomy.cz. Během ní můžete navštívit nejen objekty určené k bydlení, ale i spoustu jiných vyznačujících se nízkými náklady na vytápění a zdravým prostředím pro život a práci člověka. Samozřejmostí jsou konzultace s architekty i majiteli těchto objektů. Zcela jistě oceníte jejich zkušenosti a rady při výběru nejideálnějšího technického řešení výstavby.

Součástí akce budou i další komentované prohlídky a bude zajištěno odborné školení pro lepší orientaci v problematice pasivních domů. Pokud se i vy chcete zapojit do této soutěže a podělit se o své zkušenosti s veřejností, nebo získat kvalitní informace přímo od odborníků přihlaste se na této adrese http://www.pasivnidomy.cz/akce/dny-pasivnich-domu-2015-685/661

Novinky NZÚ

Chcete solární systém?

Please let us know your name.
Please write a subject for your message.
Please let us know your email address.
Neplatný Vstup