Solární systém namontujeme kdekoliv v ČR.

 

Máte zájem o solární systém k ohřevu vody a jste z Domažlic, Českých Budějovic, Prahy, Hradce Králové, Olomouce, Brna či Ostravy? Žádný problém. Solární kolektory vám ve všech případech namontuje naše firma. Neděláme to, že vám prodáme produkt a pak budeme hledat instalatéra, který by vám jej namontoval..... Máme vlastní montážní partu a tu za vámi pošleme třeba přes celou republiku. Ptáte se kolik to bude stát? Vás to nebude stát nic. Doprava je pro vás ZDARMA. Solární systémy montujeme pro všechny za stejných podmínek, ať jste z Tábora nebo Ostravy.

Máme namontovány stovky realizací a procento reklamací je téměř nulové. Díky kvalitně provedené práci se neobáváme montovat solární systémy po celé ČR. Jsme profesionálové.

Otočil se k vám zády váš dodavatel solárního systému? Pokud vám někdo namontoval solární systém k ohřevu vody a nefunguje dle vašich představ, nebojte se nás oslovit. Opravíme a uvedeme do provozu jakýkoliv typ solárního systému. Tato služba je u nás hojně využívána, opravujeme solární systémy namontované jinými firmami a instalatéry. Máme pro vás jedinou radu, řádně si vybírejte svého dodavatele solárního systému na ohřev teplé užitkové vody.

Dodáváme solární systémy renomovaných evropských výrobců. Dáváme přednost kvalitě a  chceme, aby vám solární systém vydržel. Nekvalitní produkty znamenají jezdit a opravovat je, vyměnovat náhradní díly a podobně. To děláme po jiných, víme přesně co to obnáší a není to naše parketa.

Naše firma je synonymum pro kvalitu odvedené práce a produktů.

Pokud máte zájem o solární systém namontovaný naší firmou, stačí vyplnit dotazník, budeme vás kontaktovat a navrhneme vám solární systém namíru. Jako majitel firmy usiluji o to, aby náš web nebyl jen komerční, ale byl přínosem pro  všechny zájemce o solární systém. Pokud chcete poradit, nebojte se a zatelefonujte. Rádi pomůžeme nebo poradíme s výběrem produktů a dodavatelů solárních systémů. Nemusíte být nutně náš zákazník, abychom vám podali pomocnou ruku.

Pro zájemce vyřizujeme dotace z programu Nová zelená úsporám. Naše ceny za solární systémy jsou po odečtení dotace a obsahují veškerou dokumentaci pro NZÚ (projekt i energetický posudek). Žádost o dotaci podáváme za naše klienti my. Solární systém navrhneme, namontujeme  a vyřídíme dotaci. Naše služby jsou kompletní od A do Z.

Vše zajistíme jako  jediný dodavetel - Solární systémy Kocián