Solární systém tak, jak ho chcete vy

Spojíme vaše představy s našimi schopnostmi!

Dodáváme Vám produkty špičkových evropských výrobců. Firma Nobel EAD patří mězi hvězdy na nebi solárních systémů a  jejich nabídka produktů je velmi rozsáhlá. Pro vás, naše zákazníky vybíráme jejich nejlepší produkty a ty vám přinášíme  za co nejlepší možnou cenu. Tato firma vyrábí nepřeberné množství solárních kolektorů. Liší se výkonem, rozměry, typem rámu ale třeba i barvou. Náš cíl je, abyste se cítili svobodně při volbě solárního systému a výběr necháme na vás. Samozřejmostí je, že vám doporučíme nejvhodnější produkt, sdělíme všechny výhody a nevýhody jednotlivých sestav, probereme návratnost a životnost produktu. U nás si však nemusíte vybírat z přednastavených sestav jako balíčků, ale solární systém si můžete sestavit z jednotlivých komponent přesně dle vašich představ. A my vám v tom pomůžeme. Hoďme stávající solární sestavy za hlavu a svobodně si vyberte. Přijeďte se podívat k nám na firmu, prohlédněte si jednotlivé solární kolektory a to co se vám bude líbit, vám namontujeme.

 

Máte zájem o samotížný solární systém?

Naše nabídka v oblasti samotížných solárních systémů čítá přes desítky odlišných variant. Dodáváme různé typy kolektorů a solárních zásobníků. Vybírat můžete ze široké škály a dojdeme až k takovým detailům jako je zakrytování přivodního potrubí ke kolektorům. Zásobníky lze připojit na elektrický proud nebo dohřívat alternativně, třeba kotlem na tuhá paliva. Zpracování je na vysoké evropské úrovni.

 

Solární systém s tepelným čerpadlem

Solární systém s nuceným oběhem a dotací k tomu!

Nejčastěji se u nás ( v ČR ) montují solární systémy s čerpadlem, nuceným oběhem. Opět máme v nabídce několik variant solárních kolektorů, různých typů a výrobců. Letošní nabídku chceme pro zákazníky rozšířit a specialitu v podobě bojlerů k solárním systémům dohřívaných namísto elektrickou patronou tepelným čerpadlem, instalovaným na těle solárního zásobníku. Cílem není nabídnout dražší produkt, ale  odměnit vás za vaši přízeň a důvěru špičkovým produktem s minimální marží. (solární zásobník s integrovaným tepelným čerpadlem). Tento produkt bude uveden v  první polovině letošního roku 2015. Třešinkou na dortu zůstává i nadále vyřízení dotací z fondu životního prostředí ČR. Cena za solární systém tak bude výhodnější a návratnost rychlejší.

 

Proč koupit solární systém od nás?

Dodáváme produkty, za které se můžeme zaručit. Jsou to velmi kvalitní evropské produkty. Ceny všech sestav a produktů jsou navrhovány individuálně s ohledem na to, aby pro vás byly co nejvýhodnější. Je naší povinností dodávat solární systémy, které naplní vaše očekávání. Naším přáním je, abyste byli rádi, že jste zvolili naši firmu. Na oplátku vám budeme vděčni za Vaši projevenou důvěru. Každým namontovaným solárním systémem naše firma roste a stáváme se prestižní záležitostí.

Zisky ze solárních systémů plynou do rozvoje firmy, ale také hojně přispíváme na regionální bály pro děti, dětské maškarní plesy, dobrovolné hasiče a podobně. Jejich poděkování patří i Vám.

Pavel Kocián - majitel firmy