Každý dvacátý solární systém k ohřevu vody montuje naše firma

V letošním roce jsme namontovali téměř každý dvacátý solární systém. Vycházíme z informací SFŽP ČR při sdělování informací v  programu Nová zelená úsporám k celkovému počtu podaných žádostí o dotaci a  jejich % počtu na solární kolektory k ohřevu TUV.

Jsme velmi potěšeni, že do nás vkládáte svoji důvěru. Jsme firma, co nic neskrývá. Montáže provádíme za konečné ceny bez navyšování. Snadno si tak spočítáte kolik vás solární systém skutečně stojí, jeho návratnost a celkový přínos. Montujeme v sedmi krajích ČR. Dopravu zákazníkům nefakturujeme. Stejně tak při případném servisu platíte jen službu, případně materiál. Ať jste z Brna, Prahy, Plzně či Českých Budějovic, všem nabízíme stejnou cenu.

Jsme dovozci solárních systémů renomované nadnárodní firmy NOBEL EAD, která vyrábí solární kolektory špičkové evropské kvality, vyvážející své produkty do všech kontinentů světa. Solární kolektory jsou velmi kvalitně zaizolovány, laserově svařovány, opatřeny tvrzeným sklem s nánosem vytvořenou nanotechnlogií, která přispívá k jejich samočištění. Čerpadla a regulace dodáváme výhradně německé s vysokou kvalitou a  životností.

Provádíme návrhy solárních systémů ve spolupráci s renomovanou švýcarskou softwarovou firmou. Solární systémy jsou navrženy na míru, přesně dle vašich potřeb.

Montáž  provádí kvalifikovaní pracovníci s mezinárodními osvědčeními, vydanými přímo výrobci solárních systémů. Vlastníme taktéž doklady prokazující profesní kvalifikaci pro montáž solárních kolektorů dle požadavků §10d zákona 406/2000 Sb. – Zákon o hospodaření energií ve znění pozdějších předpisů. Celá montáž solárního systému trvá maximálně 2 dny. Montáž provedeme na všech typech střech, v ceně je i případná demontáž stávajícího bojleru, zhotovení průrazů skrz stěny a stropy. Samozřejmostí je, že když odjíždíme, vždy po sobě řádně uklidíme případný nepořádek, veškeré obalové materiály odvezeme a necháme zrecyklovat.

Nabízíme ZDARMA PLNÝ SERVIS pro naše klienty v podobě podání žádostí o dotaci a zajištění potřebné projektové dokumentace. Projektová dokumentace vás po odečtení státní dotace stojí 0,- Kč.

Zákazníkům nabízíme taktéž servis solárních systémů montovaných konkurenčními firmami. Tato služba je velmi často žádaná.

Vyberte si váš solární systém z naší nabídky: Ceník solárních systémů

Přečtěte si jak hodnotí zákazníci na internetu naši firmu : Solární systémy Kocián - reference