Montujeme téměř 30% solárních systémů 

 

Veřejně dostupné údaje SFŽP ČR

Z údajů veřejně poskytnutých Státním fondem životního prostředí ČR plyne, že téměř 30% zakázek vázaných na schválené a proplacené dotace z programu Nová zelená úsporám ( dotace proplacené z 3. výzvy programu Nová zelená úsporám-Solární ohřev vody C.3.1) k datumu 31.1.2016 montuje naše firma. Působíme v sedmi krajích, proto je 30% z celerepublikového součtu velmi vysoké číslo. V Jihočeském kraji je to dokonce 70%. Tabulka proplacených dotací SFŽP ČR ve 3. výzvě Nová zelená úsporám ke stažení zde . Úspěšnost při vyřizování dotací máme 100%.

Rozhodněte se správně

Mezi další výhody poskytované naší firmou jsou konečné ceny bez navyšování, montáž a vyřízení dotací na klíč, kvalitní a osvědčené produkty, záruční a pozáruční servis.

Všechny tyto výsledky jsou oceněním naší firmy za dlouholetou práci a přístup k zákazníkům v oblasti solárních termických kolektorů. Veřejně dostupné reference na internetu naleznete třeba na tomto odkazu: Reference Solární systémy Kocián

Pro zákazníky máme připraveny nejčastější varianty produktů solárních systémů v našem ceníku, pokud máte zájem o jiný produkt, rádi vám uděláme nabídku na míru. K našim produktům dodáváme profesionální test reporty energetických zisků vztažených přímo na vaši lokalitu, žádné věštění z křišťálové koule. Dozvíte se tak, jaký přínos pro vás solární systém bude mít a  jaká je jeho očekávaná doba návratnosti.

Zdarma nabízíme technické poradenství pro všechny stávající či potencionální zákazníky solárních systémů, bez rozdílu toho, kdo solární systém montoval, ať již my, nebo jiná firma.